www.eblok.pl czyli polecane miejsca przez Was!

Przemek

Kadry i płace kurs

Kadry i płace kurs Przecież kierunek kształcenia, jaki obraliśmy to jest Kadry i płace – taki kierunek jak najbardziej wydaje mi się właśnie nowoczesny. Wiadomo, że może szkoła policealna Szczecin, która istnieje już na rynku edukacyjnym kilkanaście, a może i nawet już kilkadziesiąt lat po prostu ma większy prestiż, no i oczywiście również ma ona więcej kierunków kształcenia, ale wśród nich również znajduje się właśnie Kadry i płace.

Torebki prezentowe

Torebki prezentowe Działamy na rynku jako hurtownia kartek okolicznościowych oraz zaproszeń. Ponadto, sprzedajemy torebki prezentowe, które będą estetycznym dodatkiem do wręczanych podarunków. Posiadamy okolicznościowe opakowania ozdobne na Święta Bożego Narodzenia czy Wielkanoc. W ofercie mamy także linię artykułów papierniczych dedykowaną dzieciom.

Studio Grafiki Warszawa

Studio Grafiki Warszawa W naszej firmie wykonujemy wizualizacje 3d, zajmujemy się także modelowaniem oraz tworzeniem animacji. W naszym Studio Grafiki z Warszawy tworzymy wstępny szkic, następnie zajmujemy się budową geometrii, przeprowadzamy mapowanie tekstur oraz docelowy rendering. Dzięki temu powstają obrazy wyglądające jak realne przedmioty.

Galeria sztuki online

Galeria sztuki online Zafascynowani od 30 lat malarstwem, rysunkiem i rzeźbą z największą przyjemnością prezentujemy Państwu w naszych zbiorach wiele klasycznych dzieł, ale także prace młodych i obiecujących artystów. Nasza galeria sztuki online ma gwarantować ciągły dostęp miłośnikom tego typu dzieł. Wierzymy, że kompozycje zawarte w naszych katalogach nadadzą Państwa wnętrzom nowego wymiaru.

Sesje zdjęciowe Białystok

Sesje zdjęciowe Białystok Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą na profesjonalne sesje zdjęciowe, świadczone na terenie Białegostoku. Wykonuję zdjęcia rodzinne czy brzuszkowe, które zawsze ukazują najważniejsze chwile. Stawiam na miłą atmosferę podczas sesji i satysfakcjonujące efekty końcowe. Zachęcam do zapoznania się z ofertą oraz współpracy...

Książka na prezent

Książka na prezent Obdarowana przez Ciebie osoba może stać się głównym podejrzanym, skrupulatnym detektywem lub nawet wampirem. To tylko kilka propozycji fabuły, którą może przedstawiać nasza spersonalizowana książka na prezent. Jest to rewelacyjny pomysł na upominek na urodziny lub rocznicę. Wybrana przez Ciebie historia może bawić, wzruszać lub skłaniać do refleksji.

malowanie portretów olejnych

malowanie portretów olejnych Przedstawienie bliskiej osoby na obrazie może być niebanalnym pomysłem na prezent. Malowanie portretów olejnych pozwala wydobyć głębię kolorów i zaakcentować określone cechy. Obrazy na indywidualne zamówienie przywołują piękne emocje, dlatego wykorzystywane są często do upamiętnienia uroczystości ślubnych, urodzin czy rocznic.

Fotograf

Fotograf Uchwycenie miłości i szczęścia w obiektywie aparatu jest tym, czym zajmuję się w życiu. Świadczę państwu profesjonalne usługi związane z fotografią ślubną w Toruniu, towarzysząc parze młodej od przygotowań, aż po wesele. Jestem również specjalistą od tworzenia zdjęć w plenerze, które zawsze wychodzą perfekcyjnie.

Fotografia produktowa

Fotografia produktowa Właśnie dzięki temu sprawisz, że twoje produkty będą o wiele chętniej produkowane. Oferowana przez Awangardowa fotografia produktowa to sposób na to, aby każdy artykuł pokazać z tej najpiękniejszej strony. Dzięki temu możliwe będzie stworzenie nietuzinkowych banerów, ulotek czy też katalogów dla klientów.

czasopisma katolickie

czasopisma katolickie Nauki biblijne, rodzina i wychowanie, beletrystyka chrześcijańska oraz Życiorysy Świętych - to tylko niektóre z propozycji wydawniczych, które znajdziesz na stronie księgarni Niepokalanów. Nasza księgarnia internetowa swoim Klientom oferuje także czasopisma katolickie, modlitewniki oraz pamiątki np. z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Zachęcamy do odwiedzenia strony i zapoznania się z asortymentem.

Fotografia nieruchomości

Fotografia nieruchomości Jestem profesjonalistą, który od ponad dziesięciu lat wspiera Klientów w sprzedaży oraz zakupie segmentów mieszkalnych. Fotografia nieruchomości z jfocus-photo.pl to pewność, że pojawi się wzrost wartości mieszkania lub domu, a także zwiększy się zainteresowanie inwestycją. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 
eblok © 2021