www.eblok.pl czyli polecane miejsca przez Was!

Kobi

Oszczędne nawadnianie

Oszczędne nawadnianie Nawadnianie ogrodu systemem Gardena Micro Drip to niesamowita oszczędność wody. Wiele końcówek i przewodów umożliwia nawadnianie roślin rosnących w skrzynkach (kroplownik rzędowy), żywopłotów (kroplownik końcowy), ogródków warzywnych i rabat kwiatowych (zraszacze). Gorąco polecamy oszczędne nawadnianie.

Rękawiczki nitrylowe

Rękawiczki nitrylowe Przedstawiamy ofertę nowoczesnej hurtowni medycznej Admed. Tutaj znajdziecie państwo szeroki asortyment dla gabinetów zabiegowych oraz diagnostycznych różnych specjalizacji. Rękawiczki nitrylowe zapewniają bardzo wysoki komfort pracy dla lekarza lub pielęgniarki, a zarazem bardzo higieniczne warunki podczas przeprowadzania zabiegu. Polecamy również prześcieradła jednorazowe, nakładki zabiegowe i wiele innych akcesoriów. W kategorii ginekologicznej znajdują się między innymi wzierniki jednorazowe i inne.

Ortodonta dziecięcy Warszawa

Ortodonta dziecięcy Warszawa O zdrowy uśmiech dziecka trzeba dbać tak jak o zdrowie organizmu. Dla ciała wykonujemy ćwiczenia, dobrze się odżywiamy, utrzymujemy higienę i jeśli coś się zepsuje, chodzimy do lekarza. Stomatologia dziecięca pomoże w przypadku bólu zęba. W skład naszego centrum dochodzi również usługa ortodonta dla dzieci. Każdy stomatolog powie jednak, że o zęby trzeba dbać dostarczając im minerałów i myjąc je regularnie.

Urolog Warszawa

Urolog Warszawa Masz problemy z układem moczowym? Doskwiera ci ból podczas oddawania moczu, często musisz chodzić do toalety i łapiesz nawracające infekcje? Klinika urologiczna w ECZ w Otwocku (okolice Warszawy) oferuje kompletną diagnostykę chorób układu moczowego u kobiet i mężczyzn. Dzięki dostępnym metodom terapeutycznym możemy m.in. w nieinwazyjny sposób wyeliminować problem kamieni na nerkach i zlikwidować stany zapalne. Wykonujemy również diagnostykę i zabiegi w zakresie leczenia chorób gruczołu krokowego u mężczyzn.

przychodnia targówek

przychodnia targówek W naszej placówce wykonujemy szereg specjalistycznych zabiegów i badań na obecność różnych wirusów oraz bakterii. Nasza przychodnia znajduje się na Targówku, gdzie oferujemy pomoc lekarską (różne specjalności), diagnostykę laboratoryjną i obrazową, rehabilitację i pakiety dietetyczne na zrzucenie wagi.

Kosz prezentowy

Kosz prezentowy Szukasz pomysłu na podarunek dla promotora? A może chcesz zrobić komuś smakowitą niespodziankę? W naszej ofercie znajdziesz kosz prezentowy wypełniony kawami, herbatami i czekoladami w różnych wariantach. Pięknie ozdobione oraz wypełnione cudownymi smakami, na pewno zostaną docenione przez solenizanta lub jubilata. Szczególnie polecamy jego wersję z wyjątkowo smacznymi przetworami.

Inwalidzki skuter elektryczny

Inwalidzki skuter elektryczny Już od kilku lat nasze przedsiębiorstwo dostarcza Klientom najwyższej klasy sprzęty medyczne. Tym razem proponujemy inwalidzki skuter elektryczny, skonstruowany po to, aby po prostu ułatwiać życie. Są niezawodne, zwrotne (niektóre osiągają prędkość do 12 km/h), a ich koła są przeciwwywrotne, czyli jest zapewnione najlepsze bezpieczeństwo użytkownika.

Rehabilitacja

Rehabilitacja Osoby wymagające wsparcia po schorzeniu, zabiegu, skręceniu, czy złamaniu, mogą skorzystać z propozycji usług w szpitalu IBIS (Warszawa - Wola). Rehabilitacja jaką proponujemy, odnosi się do takich dziedzin medycyna jak: ortopedia, neurologia, kardiologa, pulmunologia, dermatologia oraz innych. Szczegóły online.

Sorbenty przemysłowe

Sorbenty przemysłowe Nasza firma od lat zajmuje się przeprowadzaniem procesów związanych z ochroną środowiska naturalnego. Prowadzimy pogotowie ekologiczne i zajmujemy się specjalistycznym myciem i sprzątaniem. W naszym wyposażeniu znajdują się odtłuszczacze, sorbenty przemysłowe i urządzenia czyszczące, które mają zastosowanie zarówno w pracach domowych, jak i na większą skalę.

Genetyka diagnostyczna

Genetyka diagnostyczna Zapładnianie in vitro jest coraz bardziej popularną metodą rozrodczą wśród młodych małżeństw, które nie mogą mieć dzieci w sposób naturalny. Zanim jednak dojdzie do tego procesu, należy przeprowadzić szereg badań stwierdzających tę przypadłość. Genetyka diagnostyczna pozwala na rozpoznanie przyczyny niepłodności oraz ustalenie sposobów jej leczenia.

przychodnia Białystok

przychodnia Białystok W związku z pandemią koronawirusa nasza przychodnia w Białymstoku świadczy teleporady, a także wystawia e-recepty. Zdajemy sobie sprawę z tego, że videoporada nigdy nie zastąpi bezpośredniej wizyty, lecz w obecnej sytuacji jest to najbezpieczniejszy sposób spotkania się lekarza z pacjentem. Możliwe są również konsultacje ze specjalistami.

Sprzęt medyczny Bytom

Sprzęt medyczny Bytom Diagnostyczny sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie, dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom jest wykorzystywany w szpitalach, gabinetach lekarskich oraz salach operacyjnych na całym świecie. Przyczynia się do poprawy jakości wykonywanych zabiegów medycznych, ich skuteczności oraz bezpieczeństwa.

spray do zatok

spray do zatok W ofercie naszego sklepu można znaleźć substancje udrażniające, jak chociażby spray do zatok. W przypadku mocnej alergii zatykającej drogi oddechowe, naruszenia błony śluzowej lub nagromadzeniu się kurzu lub pyłu, może sprawnie oczyścić nos. W zależności od wieku, zalecamy dorosłym stosowanie płynu o pojemności 240 ml, a dzieciom zmniejszoną dawkę - 120 ml.

chemioterapia neoadjuwantowa

chemioterapia neoadjuwantowa Odpowiednie rozpoznanie choroby oraz podjęcie kuracji znacząco może pomóc w pokonaniu nowotworu - zarówno łagodnego, jak i złośliwego. Wykonywana przez nas chemioterapia neoadjuwantowa ma na celu zmniejszenie wielkości guza. W niektórych przypadkach tego typu leczenie może doprowadzić do całkowitej remisji.

Poradnia dziecięca

Poradnia dziecięca Nasza poradnia dziecięca, powstała w 2010 roku, leczy maluchy z takimi chorobami jak ADHD czy Zespół Aspergera. Zrzeszamy specjalistów, jak psychologowie, pedagodzy, psychiatrzy, logopedzi i wielu innych. Zaburzenia rozwojowe u naszych pociech mogą prowadzić do nieprawidłowości, które w wieku późniejszym będą trudne do zniwelowania.

kanu nature

kanu nature KANU Nature to naturalne kosmetyki które produkowane są w tradycyjny sposób z użyciem naturalnych składników najwyższej jakości. Te produkty świetnie sprawdzą się do stosowania w SPA, ale także do użytku domowego. Wiele z nich ma działanie relaksujące, jak również odmładzające. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Angiograf

Angiograf Jesteśmy dystrybutorem renomowanego sprzętu medycznego, który służy zarówno do diagnostyki, jak i przeprowadzania zabiegów interwencyjnych. Jednym z naszych produktów jest angiograf służący do kontroli i leczenia chorób związanych z obszarami naczyń obwodowych, tętnic wieńcowych, a także głowy. System ten można w dowolny sposób skonfigurować.

Leczenie naciągniętych mięśni

Leczenie naciągniętych mięśni Powszechną dolegliwością, na jaką skarżą się pacjenci, są bóle w różnych partiach ciała. W naszej placówce medycznej w Zielonej Górze przeprowadzone zostaną badania, które zdiagnozują występujące problemy. W tym kierunku, lekarz w swoim gabinecie wyda diagnozę i wykona leczenie naciągniętych mięśni.

Psychoterapia młodzieży Poznań

Psychoterapia młodzieży Poznań W ośrodku świadczone są usługi dla Pacjentów posiadających różnego rodzaju choroby oraz schorzenia o podłożu psychologicznym. Psychoterapia dzieci i młodzieży obejmuje zaburzenia zachowania i emocji, depresje, zaburzenia odżywiania, a także zaburzenia obsesyjno-kompulsywne oraz lękowe i adaptacyjne. Wielkopolskie Centrum Psychoterapii z siedzibą w Poznaniu świadczy również usługi dla całych rodzin, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, czy zmagają się z trudnościami wychowawczymi o charakterze buntowniczym.

Operacja oka

Operacja oka Każda operacja oka wymaga dokładnej znajomości anatomii i fizjologii narządu wzroku. W naszej klinice pracują doświadczeni specjaliści, którzy z powodzeniem leczą jaskrę, zaćmę i zwyrodnienia plamki żółtej. Problemy ze wzrokiem mogą dotknąć każdego, niezależnie od wieku. W naszym ośrodku okulistycznym leczymy zarówno dzieci, jak i dorosłych, czy seniorów. Pracujemy na niezawodnym, bezpiecznym i nowoczesnym sprzęcie. Więcej informacji umieściliśmy na naszej stronie internetowej. Warto zapoznać się z naszą ofertą świadczeń medycznych.

Warzywa liofilizowane

Warzywa liofilizowane Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości żywności, poddawanej procesowi suszenia sublimacyjnego. Dzięki niemu otrzymujemy pełnowartościowe i długo przydatne do spożycia liofilizowane warzywa i owoce, których smak pozostaje niezmienny. W ofercie dostępne są produkty takie jak burak, seler, szczypior i inne.

Indywidualne wkładki ortopedyczne

Indywidualne wkładki ortopedyczne Szukasz elementu, który będzie pasował do każdego typu obuwia? Indywidualne wkładki ortopedyczne są modelowane do potrzeb pacjenta i jego aktualnego poziomu wady. Zdaniem producenta mogą przez wiele lat utrzymywać swoje właściwości. Można dokonać ich zakupu podczas jednej wizyty w przychodni na Bemowie.

Grzybica skóry głowy leczenie naturalne

Grzybica skóry głowy leczenie naturalne Zbyt częsty kontakt z wodą może sprzyjać rozwojowi choroby, która atakuje włosy, rzęsy oraz brwi. Grzybica skóry głowy objawia się wypadaniem włosów, łuszczeniem się, swędzeniem i pieczeniem, a także nieprzyjemnym zapachem. Leczenie naturalne tej choroby polega przede wszystkim na doustnym przyjmowaniu preparatów przeciwgrzybiczym.

Oct oka

Oct oka Zapraszamy na badanie OCT - optycznej tomografii koherencyjnej w klinice okulistycznej Optomedica w Warszawie. Służy ono przeanalizowaniu postępujących wad wzroku powodowanych chorobami, na przykład cukrzycą lub jaskrą. Pozwala lekarzowi również na dobór odpowiedniej metody leczenia. Na przykład w jaskrze, mimo że jest to choroba nieuleczalna w zupełności, można proponować zabiegi laserowe eliminujące niektóre objawy. Zapraszamy na konsultacje u naszych doświadczonych specjalistów z dziedziny okulistyki.

Ośrodek leczenia depresji

Ośrodek leczenia depresji Czasami każdy z nas może mieć gorsze chwile w życiu i odczuwać smutek. Jednak jeśli trwa on zbyt długo, może to oznaczać poważną chorobę. Nasz ośrodek leczenia depresji przyjmuje młode osoby zmagające się z tą przypadłością. Prowadzone są tutaj obozy terapeutyczne, na których młodzież próbuje poradzić sobie z emocjami, starać się je nazwać, zrozumieć, a także opanować.

Dieta lekkostrawna

Dieta lekkostrawna Dostałeś zalecenia, aby przejść na stałe lub tymczasowo na dietę lekkostrawną? Nie przejmuj się to nic strasznego. Skontaktuj się z nami przez formularz na naszej stronie internetowej. Przeprowadzimy z Tobą wywiad i przygotujemy indywidualny plan żywieniowy uwzględniający Twoje smaki, wysiłek fizyczny i styl życia. Zapraszamy!

Rozpoznanie problemów u dziecka

Rozpoznanie problemów u dziecka Wielu rodziców chce lepiej zrozumieć swoje dziecko. Nasze centrum specjalizuje się w wymagającym zadaniu, jakim jest rozpoznanie problemów u dziecka. Łączymy naukowe metody z empatią i zrozumieniem. Pomagamy zrozumieć emocje i zachowania Twojego dziecka i zapewniamy wsparcie w komunikacji. Więcej informacji dostępne na stronie.

Psychoterapia Kraków

Psychoterapia Kraków Życie w ciągłym biegu skutkuje brakiem czasu i przestrzeni na skupienie się na własnych potrzebach. Tymczasem uciekanie od problemów jest prostą drogą do ich pogłębiania. Psychoterapia w Krakowie to okazja do zatrzymania się i przyjrzenia swojemu wewnętrznemu światu. Dlaczego tak mało rzeczy przynosi nam radość? Skąd bierze się uczucie zagubienia? Spotkania ze specjalistą to możliwość uzyskania odpowiedzi na te pytania.

Medycyna regeneracyjna

Medycyna regeneracyjna Zaawansowane osiągnięcia medycyny współczesnej otwierają przed nami nowe możliwości, by cieszyć się pełnią zdrowia i witalności. Medycyna regeneracyjna, która bazuje na naturalnym potencjale organizmu prowadzi do samodzielnej regeneracji. Ta innowacyjna forma terapii pomaga skutecznie i bezinwazyjnie walczyć z dolegliwościami i chorobami, które dotychczas wymagały długotrwałego leczenia. Odzyskaj pełnię zdrowia, siłę i witalność! Przekonaj się, jak medycyna regeneracyjna może zmienić Twoje życie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z konsultacji. Inwestuj w swoje zdrowie już teraz!

Mezoterapia igłowa głowy

Mezoterapia igłowa głowy Nasza poznańska firma zajmuje się rozwiązywaniem problemów dotyczących włosów. W naszym gabinecie może być dokonana mezoterapia igłowa głowy, czyli wszczepienie leczniczych substancji odpowiedzialnych za porost włosów. Zabieg jest odpowiedni zarówno dla osób borykających się z wypadaniem włosów, jak i cierpiących na łysienie.

Sklep ze zdrową żywnością

Sklep ze zdrową żywnością Jeśli chcesz zmienić swój styl życia i zacząć odżywiać się wyłącznie w naturalny sposób, bez szkodliwych substancji chemicznych, takich jak ulepszacze i konserwanty, nasz sklep ze zdrową żywnością z Białegostoku z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zajmujemy się sprzedażą produktów ekologicznego pochodzenia, które nie tylko dostarczają najlepszych składników odżywczych, ale także są wolne od chemii. Zapewniamy szeroki wybór oraz wyjątkowo korzystne ceny, które z pewnością spełnią wszystkie oczekiwania Klientów.

 
eblok © 2024