www.eblok.pl czyli polecane miejsca przez Was!

meteor 500

Obuwie - męskie

Obuwie - męskie Zastanawiasz się, która firma oferuje najlepsze buty męskie? To nasz sklep internetowy! Znajdziesz tutaj szeroką gamę wspaniałych elementów obuwia, które cieszą się już ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Stawiamy na najwyższą jakość naszych produktów i ich elegancką stylizację. Poczujesz się w nich przystojnie i po prostu dobrze!

Uzdatnianie wody

Uzdatnianie wody Utlenianie zawartych w wodzie związków żelaza to podstawa, aby była ona czysta, zdatna do spożycia czy prania tkanin. Proponujemy państwu specjalistyczny sprzęt do odżelaziania i uzdatniania wody, który dostępny jest w naszym asortymencie w wielu wersjach. Sprawdzone, niezawodne urządzenia, sprawdzą się w każdym miejscu.

Poduszka do karmienia

Poduszka do karmienia Przedstawiamy asortyment producenta Sensillo. Czeka tutaj wszystko, co niezbędne dla najmłodszych już od pierwszych dni życia. Poduszka do karmienia to przydatny przedmiot, który znacząco odciąża plecy oraz ramię mamy. Można ułożyć na niej maluszka, bez względu czy mama podaje mu pierś czy butelkę. Mama może wygodnie siedzieć w pozycji wyprostowanej, a ramię, którym obejmuje malca jest zrelaksowane. Gadżet sprawdza się w pozycji siedzącej i leżącej. Doskonały już od pierwszych dni po porodzie.

Fizjoterapeuta lubelskie

Fizjoterapeuta lubelskie Gabinet z województwa lubelskiego oferuje rehabilitacje ruchowe dla noworodków, dzieci i młodzieży. Fizjoterapeuta w swojej pracy wykorzystuje metody Vojty i NDT-Bobath, a także wykonuje kinesiotaping, czyli plastrowanie dynamiczne. W ofercie znajduje się również diagnostyka, która pozwala na wykrycie wad w rozwoju ruchowym.

serwis dla rodziców

serwis dla rodziców Wskazanie miejsca, w którym dziecko będzie mogło rozwijać swoje talenty lub treści, dotyczące tego, jakie produkty powinien jeść noworodek to bardzo ważne informacje dla każdej mamy i każdego taty. Z tego względu, udostępniamy profesjonalny serwis dla rodziców, zawierający szereg porad i informacji, dotyczących diety, szkolnictwa, czy warsztatów tematycznych.

Organizacje pożytku publicznego Warszawa

Organizacje pożytku publicznego Warszawa Nasza fundacja wspiera rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej oraz osoby niepełnosprawne. Organizujemy zajęcia dla dzieci w Warszawie, dbamy też o promocję zdrowego trybu życia. Tak jak inne organizacje pożytku publicznego możemy prowadzić działalność dzięki darowiznom - zarówno od firm, jak i osób prywatnych.

gry dla dzieci

gry dla dzieci Świat wirtualnej rozrywki przyćmił nieco popularne "planszówki", a młodzież woli spędzać czas przed ekranem komputera niż bawiąc się wspaniale w logiczne czy przygodowe gry dla dzieci. Oferujemy najlepszą planszową rozrywkę, która nie tylko sprawi, że najmłodsi będą mogli wspaniale spędzać czas, ale również da możliwość rozwoju refleksu, logicznego myślenia czy błyskotliwości. Prezentujemy różnorodne tytuły, wśród których znajdziecie Państwo między innymi Bim Bamm!, Budowę Zamku czy Nogi Stonogi.

Mufki do wózka

Mufki do wózka Nawet w jesienne i zimowe dni, maluch potrzebuje dostępu do świeżego powietrza. Nie zaniechuj więc spacerów, wybierz się na nie jednak z zabezpieczeniem. Dobrym będzie zakup mufki do wózka. Łatwo ją zamontować na poręczy, ma kolorowe zabawne wzory - będzie więc pasować do stylizacji wózka. Wystarczy włożyć w nią dłonie, by poczuć ciepło. Mufka wykonana jest z bezpiecznych materiałów: 100% bawełny i 100% poliestru oraz włókniny silikonowej, która wypełnia jej środek. Zachęcamy do przetestowania w zimę.

Klocki edukacyjne Meli Constructor

Klocki edukacyjne Meli Constructor W naszym sklepie znajdziesz wyjątkowe zabawki, które uczą i dają radość. Klocki edukacyjne Meli Constructor to jedna z dostępnych u nas wersji, która skierowana jest do maluchów powyżej 5 lat. Wyposażone w różnorodne elementy pozwolą Twojemu dziecku stworzyć pierwsze konstrukcje (maszyny, pojazdy czy poruszające się roboty itp.).

rowerki trójkołowe

rowerki trójkołowe Chcesz zapewnić swojej pociesze wszystko, czego potrzebuje do zdrowego rozwoju i wspaniałej zabawy? Firma Toyz by Caretero ma do zaoferowania m. in. rowerki trójkołowe dla dziewczynek i dla chłopców, dzięki którym Wasze maluszki nauczą się panowania nad ciałem oraz wzmocnią swoją motorykę, wykorzystując ją w nowych sytuacjach.

 
eblok © 2018