www.eblok.pl czyli polecane miejsca przez Was!

Arni i Syla

Producent mebli bukowych

Producent mebli bukowych Doświadczony producent mebli - rzetelność, solidność, profesjonalizm to cechy, które uczyniliśmy podstawami naszej działalności. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twój dom był wyposażony w efektowne i trwałe artykuły, wybierz najlepszego producenta mebli na rynku. Dołożymy starań, by nasze sprzęty były powodem Twojego zadowolenia.

Kancelaria adwokacka Bydgoszcz

Kancelaria adwokacka Bydgoszcz Udzielamy pomocy w kwestii stosunków niemajątkowych i majątkowych. Wspieramy małżeństwa w czasie sprawy o rozwód, separację, opiekę nad dzieckiem bądź kuratelę. Kancelaria prawna adwokat Doroty Paczkowskiej mieści się w Bydgoszczy. To tutaj doradzamy w kwestii spraw z dziedziny prawa rodzinnego, pracy, karnego itd.

Stała obsługa prawna

Stała obsługa prawna Kancelaria wspiera zarówno podmioty gospodarcze, jak i klientów indywidualnych w zakresie m.in. ubezpieczeń społecznych oraz rynku IT. Stała obsługa prawna firm obejmuje m.in. proces budowlany, negocjacje, postępowania sądowe i arbitrażowe, ochronę danych osobowych, obrót nieruchomościami czy zamówienia publiczne.

akty notarialne Szczecin

akty notarialne Szczecin Zakres działalności prowadzonej w centrum Szczecina obejmuje świadczenie pomocy w sporządzaniu dokumentów, takich jak akty notarialne, poświadczenia dziedziczenia, protestów weksli i czeków, czy spisywanie protokołów. Kontakt z kancelarią odbywa się telefonicznie, drogą elektroniczną lub osobiście w godzinach 9:00 - 16:30.

sprzątanie po zmarłych Warszawa

sprzątanie po zmarłych Warszawa Oferujemy profesjonalne i skuteczne sprzątanie po zmarłych na terenie Warszawy! Skontaktuj się z nami, dowiedz się, co trzeba zrobić, aby zredukować bakterie. Nigdy nie wykonuj takich działań na własną rękę, gdyż niezneutralizowane bakterie mogą się dalej rozmnażać, szkodząc Tobie i Twoim bliskim. Zadzwoń!

Biuro detektywistyczne Gniezno

Biuro detektywistyczne Gniezno Podejrzewasz swojego ukochanego o niewierność lub poszukujesz przyjaciółki, która bez śladu zaginęła przed laty? Jeśli byłaś już nawet u wróżki, ale nic to nie dało, to tym razem postaw na biuro detektywistyczne z Gniezna. Możesz powierzyć nam zarówno sprawy rodzinne, jak i gospodarcze. Śledzimy i obserwujemy w sposób dyskretny i kompetentny.

Kancelaria prawo administracyjne Warszawa

Kancelaria prawo administracyjne Warszawa Nasza kancelaria adwokacka zajmuje się prowadzeniem spraw związanych z prawem autorskim, budowlanym, cywilnym, karnym czy też rodzinnym. Oferujemy między innymi negocjowanie umów przenoszących majątkowe prawa autorskie. Zajmujemy się także ochroną praw do wizerunku. Ponadto oferujemy analizę prawa dozwolonego użytku do utworów pracowniczych.

Sprzątanie obiektów biurowych Warszawa

Sprzątanie obiektów biurowych Warszawa Prowadzisz dużą firmę w stolicy kraju i stale poszukujesz niezawodnej ekipy do mycia podłóg, odkurzania i czyszczenia blatów? Zapraszamy cię w takim razie do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której przedstawiamy nasze usługi obejmujące profesjonalne sprzątanie obiektów biurowych w Warszawie.

Zamówienia publiczne

Zamówienia publiczne Współpraca Państwa przedsiębiorstwa z administracją może okazać się bardzo korzystna, gdyż największym atutem tego rozwiązania jest fakt, iż władze samorządowe i państwowe zawsze będą wypłacalne w stosunku do swoich kontrahentów. Jednak przed przystąpieniem do tego typu przetargu, warto dowiedzieć się czym są i jakimi zasadami rządzą się zamówienia publiczne. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na naszej stronie.

Zielona Góra kancelaria prawna

Zielona Góra kancelaria prawna Świadczę usługi w ramach postępowań karnych, cywilnych i gospodarczych. Doradzam na każdym ich etapie, a także sporządzam pisma: pozwy, zażalenia, apelacje, wezwania do zapłaty i inne. Prowadzona przeze mnie kancelaria prawna z Zielonej Góry bierze udział w mediacjach w celu polubownego zakończenia sporów.

 
eblok © 2022