www.eblok.pl czyli polecane miejsca przez Was!

Arni i Syla

Producent mebli bukowych

Producent mebli bukowych Doświadczony producent mebli - rzetelność, solidność, profesjonalizm to cechy, które uczyniliśmy podstawami naszej działalności. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twój dom był wyposażony w efektowne i trwałe artykuły, wybierz najlepszego producenta mebli na rynku. Dołożymy starań, by nasze sprzęty były powodem Twojego zadowolenia.

Kancelaria adwokacka Bydgoszcz

Kancelaria adwokacka Bydgoszcz Udzielamy pomocy w kwestii stosunków niemajątkowych i majątkowych. Wspieramy małżeństwa w czasie sprawy o rozwód, separację, opiekę nad dzieckiem bądź kuratelę. Kancelaria prawna adwokat Doroty Paczkowskiej mieści się w Bydgoszczy. To tutaj doradzamy w kwestii spraw z dziedziny prawa rodzinnego, pracy, karnego itd.

Prawnicy Dąbrowa Górnicza

Prawnicy Dąbrowa Górnicza Nieznajomość obowiązujących przepisów może okazać się zgubna w skutkach. Szczególnie przedsiębiorcy narażeni są na nieświadome popełnienie uchybień, które mogą skutkować szeregiem sankcji finansowych. Dlatego prawnicy świadczy swoje usługi w zakresie poradnictwa, które obejmują nie tylko kodeks pracy, ale również administracyjny, cywilny, karny oraz rodzinny. Kancelaria Adwokacka Andrzej Kolczyk z Dąbrowy Górniczej prowadzi doradztwo w tym zakresie, ale również zajmuje się reprezentowaniem Klienta przed sądem oraz innymi organami publicznymi. Szczegóły działalności znajdują się na stronie internetowej.

Stała obsługa prawna

Stała obsługa prawna Kancelaria wspiera zarówno podmioty gospodarcze, jak i klientów indywidualnych w zakresie m.in. ubezpieczeń społecznych oraz rynku IT. Stała obsługa prawna firm obejmuje m.in. proces budowlany, negocjacje, postępowania sądowe i arbitrażowe, ochronę danych osobowych, obrót nieruchomościami czy zamówienia publiczne.

akty notarialne Szczecin

akty notarialne Szczecin Zakres działalności prowadzonej w centrum Szczecina obejmuje świadczenie pomocy w sporządzaniu dokumentów, takich jak akty notarialne, poświadczenia dziedziczenia, protestów weksli i czeków, czy spisywanie protokołów. Kontakt z kancelarią odbywa się telefonicznie, drogą elektroniczną lub osobiście w godzinach 9:00 - 16:30.

kancelaria komornicza Katowice

kancelaria komornicza Katowice Wykonywanie spisów inwentarzy oraz sporządzanie protokołu stanu faktycznego przed wydaniem orzeczenia to tylko niewielki ułamek zakresu czynności jakimi się zajmujemy. Nasza kancelaria komornicza ponadto specjalizuje się w wykonywaniu rozstrzygnięć o roszczeniach cywilnych mających charakter egzekucyjny.

Oddłużanie Poznań

Oddłużanie Poznań Nasza kancelaria zlokalizowana w Poznaniu specjalizuje się w bardzo wąskiej dziedzinie usług prawnych. Mamy tutaj na myśli oddłużanie, czyli pomoc prawną dla osób, które skorzystały z pożyczek bankowych, oferty firm pożyczkowych lub kas oszczędnościowo-kredytowych. Negocjujemy umorzenie lub rozłożenie należności na raty.

sprzątanie po zmarłych Warszawa

sprzątanie po zmarłych Warszawa Oferujemy profesjonalne i skuteczne sprzątanie po zmarłych na terenie Warszawy! Skontaktuj się z nami, dowiedz się, co trzeba zrobić, aby zredukować bakterie. Nigdy nie wykonuj takich działań na własną rękę, gdyż niezneutralizowane bakterie mogą się dalej rozmnażać, szkodząc Tobie i Twoim bliskim. Zadzwoń!

Przenośne WC

Przenośne WC Zajmujemy się produkcją i sprzedażą przenośnych WC, które mogą być wyposażone w różne funkcjonalne elementy, takie jak umywalka, natrysk czy mydelniczka. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania dla niepełnosprawnych, kabiny prysznicowe, a także różnego rodzaju akcesoria. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

 
eblok © 2020