www.eblok.pl czyli polecane miejsca przez Was!

Iwa

System zamocowań

System zamocowań Konstrukcje te skręcone są z wielu elementów, tzw. profili. Wśród tych ostatnich znajdują się podłużne profile, drabinki kablowe, także sprzedawane jako szczeble i boki, korytka kablowe oraz akcesoria, takie jak łączniki, czy śruby. Szyna euro to profil przeznaczony do montażu bezpieczników, styczników oraz przekaźników.

Agencja pracy z ofertami stanowisk w Holandii

Agencja pracy z ofertami stanowisk w Holandii Nasza międzynarodowa agencja pracy z siedzibą we Wrocławiu pośredniczy pomiędzy kandydatem i przedsiębiorcą. Tym pierwszym zapewniamy szeroki wybór satysfakcjonujących propozycji zatrudnienia, a zleceniodawcom dostarczamy profesjonalnych kandydatów na dane stanowiska. W zależności od preferencji kandydata umożliwiamy zdobycie zatrudnienia w firmach w Polsce oraz w Holandii.

Testy na prawo jazdy

Testy na prawo jazdy Na naszej stronie znajdziesz zestawy pytań stosowane podczas egzaminów w WORD, dzięki którym zapoznasz się z przykładowymi zadaniami. W naszej bazie znajdziesz państwowe, oficjalne testy na prawo jazdy z kategorii A, B, C, D, T za sprawą których część teoretyczna egzaminu stanie się wyłącznie formalnością.

Studia prawnicze

Studia prawnicze Jeśli chcesz zadbać o swoją przyszłość, powinieneś wybrać się na uczelnię wyższą i zdobyć stosowne wykształcenie. Nasza uczelnia oferuje, między innymi, studia prawnicze, podczas których zdobędziesz niezbędną wiedzę do dostania pracy. Nasza uczelnia współpracuje z placówkami mieszczącymi się w Londynie i Brukseli.

Kurs Cisco

Kurs Cisco Witamy w Centrum Szkoleniowym Trecom w Warszawie i Poznaniu. Serdecznie zapraszamy na kurs Cisco na poziomach m.in. CCNA, CCNP oraz CCNE, a także w kilkunastu wąskich specjalizacjach, takich jak np. Security, Routing and Switching itp. Są to szkolenia kończące się egzaminami w języku angielskim i wydaniem certyfikatu o znaczeniu międzynarodowym potwierdzającym umiejętności w zakresie instalowania i konfigurowania oraz zarządzania sieciami komputerowymi. Dedukujemy je osobom zatrudnionym w branży telekomunikacyjnej.

bhp online po angielsku

bhp online po angielsku Nasza firma zajmuje się organizacją różnego rodzaju szkoleń skierowanych dla pracowników krajowych i międzynarodowych firm. Nasze szkolenia BHP online po angielsku skierowane są przede wszystkim do obcokrajowców. Zajęcia prowadzone są przez wykładowców akademickich i obejmują nowoczesne metody dydaktyczne.

Angielski szkoła podstawowa

Angielski szkoła podstawowa Rada Europy oraz Komisja Europejska silnie promują nauczanie dwujęzyczne. Jest to rozwiązanie, w którym uczniowie poznają materiał z różnorodnych przedmiotów za pośrednictwem języka obcego, takiego jak na przykład angielski. smart-academy jest placówką prywatną, w której wprowadziliśmy do oferty właśnie nauczanie dwujęzyczne. W rezultacie absolwenci i uczniowie naszej szkoły podstawowej doskonale znają język angielski, są lepiej przygotowani do testów oraz kolejnego etapu ich edukacji. Zapraszamy!

technik elektronik

technik elektronik Oferujemy bezpłatną naukę w szkole policealnej oraz w kursach zawodowych. Umożliwiają uzyskanie lub uzdolnienie kwalifikacji zawodowych. Kształcimy w takich zawodach jak technik elektronik, lakiernik samochodowy, elektryk, mechatronik. gwarantujemy bezpłatną naukę, zajęcia w weekendy i nie wymagamy matury.

Szkoła rysunku

Szkoła rysunku Nasi instruktorzy to wykwalifikowani plastycy. Jednak nie ich umiejętności techniczne świadczą o wartości ich pracy. To przede wszystkim otwartość oraz chęć przekazywania tajników sztuki młodszym adeptom. Dlatego też zachęcamy wszystkim miłośników wizualnego wyrażania siebie do uczestniczenia w zajęciach szkoły rysunku w Krakowie. "Czarny Biały" to miejsce, w którym każdy z was zyska możliwość rozwoju swoich indywidualnych zdolności. Nauczymy was nie tylko podstawowych chwytów plastycznych, ale i umiejętnego oglądania świata.

Rejestracja spółki we Francji

Rejestracja spółki we Francji Nasza firma zajmuje się doradztwem gospodarczym dla przedsiębiorców chcących rozpocząć działalność na rynku zagranicznym. Rejestracja spółki we Francji oraz doradztwo w tym zakresie znajdują się w centrum naszej aktywności. Nasi eksperci gwarantują wsparcie i asystę przy załatwianiu wszelkich formalności.

coaching biznesowy

coaching biznesowy Wielu menadżerów szuka odpowiedzi na pytanie, jak efektywniej zarządzać zespołem, by odnosił sukcesy oraz jak radzić sobie ze stresem. Coaching biznesowy z firmą CST Coaching to krok na przód na drodze do stania się lepszym liderem i zwiększenia autorytetu wśród pracowników. Prowadzimy sesje indywidualne i grupowe.

 
eblok © 2022