www.eblok.pl czyli polecane miejsca przez Was!

Iwa

Przyssawki przemysłowe

Przyssawki przemysłowe Zapraszamy Państwa serdecznie na stronę internetową, gdzie firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje swoje wysokiej klasy przyssawki przemysłowe . W naszym zróżnicowanym asortymencie znalazły się nowoczesne i niezawodne pompy próżniowe, żelazostopy i wiele innych. Zapraszamy do współpracy - gwarantujemy pełne zadowolenie.

System zamocowań

System zamocowań Konstrukcje te skręcone są z wielu elementów, tzw. profili. Wśród tych ostatnich znajdują się podłużne profile, drabinki kablowe, także sprzedawane jako szczeble i boki, korytka kablowe oraz akcesoria, takie jak łączniki, czy śruby. Szyna euro to profil przeznaczony do montażu bezpieczników, styczników oraz przekaźników.

Konstrukcje Żywiec

Konstrukcje Żywiec Specjalizujemy się w tworzeniu dla naszych Klientów konstrukcji stalowych, które wykorzystywane są jako hale produkcyjne, magazyny etc. Idealnie sprawdzają się w przedsiębiorstwach przemysłowych, gdzie konieczne jest wykorzystanie obszarów do przechowywania materiałów, maszyn. Z nami zagospodarujecie w pełni dane tereny.

Angielski dla firm Warszawa

Angielski dla firm Warszawa Chcesz, aby Twój zespół pracowników nieustannie poszerzał swoje umiejętności językowe? Zapisz ich na angielski dla firm organizowany przez Advantage. Możesz nam także zlecić inne prace językowe, np. tłumaczenia lub obsługę konferencji z zagranicznymi gośćmi. Sprawdź i zdecyduj, który moduł szkolenia wybierasz oraz jakie usługi dodatkowo Cię zainteresują.

Agencja pracy Wrocław

Agencja pracy Wrocław Nasza międzynarodowa agencja pracy z siedzibą we Wrocławiu pośredniczy pomiędzy kandydatem i przedsiębiorcą. Tym pierwszym zapewniamy szeroki wybór satysfakcjonujących propozycji zatrudnienia, a zleceniodawcom dostarczamy profesjonalnych kandydatów na dane stanowiska. W zależności od preferencji kandydata umożliwiamy zdobycie zatrudnienia w firmach w Polsce oraz w Holandii.

kursy językowe

kursy językowe Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły BELLbydgoszcz, organizującej kursy językowe w Bydgoszczy. Proponujemy zajęcia dla dzieci i dorosłych, oferując grupy o różnym stopniu zaawansowania. Specjalizujemy się w angielskim, hiszpańskim oraz niemieckim. Nasi lektorzy są doświadczeni i wykwalifikowani, wśród nich znajdują się także native speakerzy. Zajęcia są przeprowadzane zgodnie z najlepszymi metodami nauki, pozwalającymi na szybkie przyswojenie zasad gramatyki oraz słownictwa. Oferujemy korzystne ceny.

Testy na prawo jazdy

Testy na prawo jazdy Na naszej stronie znajdziesz zestawy pytań stosowane podczas egzaminów w WORD, dzięki którym zapoznasz się z przykładowymi zadaniami. W naszej bazie znajdziesz państwowe, oficjalne testy na prawo jazdy z kategorii A, B, C, D, T za sprawą których część teoretyczna egzaminu stanie się wyłącznie formalnością.

Studia prawnicze

Studia prawnicze Jeśli chcesz zadbać o swoją przyszłość, powinieneś wybrać się na uczelnię wyższą i zdobyć stosowne wykształcenie. Nasza uczelnia oferuje, między innymi, studia prawnicze, podczas których zdobędziesz niezbędną wiedzę do dostania pracy. Nasza uczelnia współpracuje z placówkami mieszczącymi się w Londynie i Brukseli.

Praca dla studenta

Praca dla studenta Marzysz by pojechać do Stanów Zjednoczonych? Praca dla studenta za granicą to dziś kwestia łatwych do załatwienia formalności. Dzięki naszemu wyjazdowi poznasz wielu ciekawych ludzi i zdobędziesz cenne doświadczenie. Gwarantujemy m.in. ubezpieczenie medyczne, darmowe zakwaterowanie i wyżywienie oraz niski koszt programu.

Kurs CISCO

Kurs CISCO Witamy w Centrum Szkoleniowym Trecom w Warszawie i Poznaniu. Serdecznie zapraszamy na kurs Cisco na poziomach m.in. CCNA, CCNP oraz CCNE, a także w kilkunastu wąskich specjalizacjach, takich jak np. Security, Routing and Switching itp. Są to szkolenia kończące się egzaminami w języku angielskim i wydaniem certyfikatu o znaczeniu międzynarodowym potwierdzającym umiejętności w zakresie instalowania i konfigurowania oraz zarządzania sieciami komputerowymi. Dedukujemy je osobom zatrudnionym w branży telekomunikacyjnej.

Elearning - kursy i szkolenia

Elearning - kursy i szkolenia Udoskonal proces sprzedaży i procedurę wdrożeniową dla nowych produktów. Dzięki naszym szkoleniom e-learningowym Twoi pracownicy poznają zagadnienie w sposób szczegółowy, a co najważniejsze - zrozumieją, jak wykorzystać teorię w praktyce. Zaufaj nowoczesnym metodykom, oszczędzającym Twój czas i zwiększającym efektywność całej firmy.

Tablice magnetyczne

Tablice magnetyczne Dostępne w naszej ofercie tablice magnetyczne to dziś jedna z najlepszych pomocy dydaktycznych. Funkcjonalna, wyraźna, estetyczna i łatwa w obsłudze. Dzięki odpowiednim właściwościom zachowuje swoją trwałość przez wiele lat. Zapewniamy, że są to elementy w pełni profesjonalne, niezawodne i świetnie dostosowane do różnego rodzaju zastosowań.

 
eblok © 2018