www.eblok.pl czyli polecane miejsca przez Was!

Nowik

Termodruk

Termodruk Akcesoria meblowe (także termodruk) uchwyty ściana pierwsza, akcesoria meblowe uchwyty ściana druga. Wszystko to jakby specjalnie zaprojektowane dla mnie, a może przeze mnie, bo gdybym była takim projektantem akcesoriów meblowych (termodruk), to na pewno miałabym duże pole do popisu. Podpisałabym z nimi umowę na wyłączność i już do końca swego żywota mogłabym projektować dla nich wszystkie te drobiazgi i szczególiki, które docenić może tylko prawdziwy fan albo fanatyk.

Kurs księgowości

Kurs księgowości Dzięki naszej pomocy uzyskasz kwalifikacje potwierdzone certyfikatem z kodem zawodu według klasyfikacji MPiPS. Gwarantujemy także zaświadczenie zgodne z Rozporządzeniem MEN. Oferujemy kurs księgowości prowadzony zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. Stawiamy na zajęcia praktyczne - case study, kazusy (ok. 70% każdych zajęć).

Doradca restrukturyzacyjny

Doradca restrukturyzacyjny W czasach tak silnej konkurencji, w których nieustannie trzeba umieć dopasowywać się zarówno do popytu, jak i sytuacji na rynku, nietrudno o popełnienie błędu i, finalnie, wygenerowania negatywnego bilansu handlowego swojej firmy. Wprowadzanie odczuwalnych, radykalnych często zmian bywa wtedy niezbędne. Restrukturyzacja przedsiębiorstw pod kątem ich zadłużenia to odpowiedzialne zadanie, a podmiot Zimmerman Filipiak oferuje doradztwo w tej kwestii, ze szczególną troską o prawa wierzycieli, których, co naturalne, sprawy te interesują w pierwszej kolejności.

Upadłość konsumencka kancelaria Warszawa

Upadłość konsumencka kancelaria Warszawa W powszechnej świadomości niewypłacalność wiąże się najczęściej ze skojarzeniem definitywnego braku wyjścia z niekorzystnej sytuacji finansowej. Tymczasem, o ile dochodzi do niej z nadzwyczajnych przyczyn i bez winy doświadczającej teraz nieprzyjemności osoby fizycznej, prawo jest po jej stronie. W Zimmermann i Wspólnicy doskonale rozumiemy, jak wiele losowych i niechcianych czynników może złożyć się na bankructwo i staramy się Państwu pomóc w tym, by udało się umorzyć narzucone niesłusznie zobowiązania.

Usługi logistyczne

Usługi logistyczne M.B.B. Logistics stając się na rynku jedną z najbardziej rozwijających się firm w branży transportowej posiada w swojej ofercie usługi logistyczne i spedycyjne. Dokładamy starań aby nasze usługi były gwarancją zadowolenia klienta. Nasze usługi spedycyjne należą do naszych priorytetowych specjalizacji, w której możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem oraz wykwalifikowanym personelem. Dbamy o bezpieczeństwo spedycji oraz o jakość i rodzaj transportu. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą na naszej stronie. Sprawdź nas!

Koperty nietypowe

Koperty nietypowe Proponujemy wysokiej jakości nadruki spersonalizowane na firmowych materiałach biurowych oraz produktach użytku codziennego. Projektujemy koperty nietypowe dostosowane do preferencji oraz wymagań klienta. Specjalizujemy się w druku cyfrowym, a dzięki użyciu nowoczesnych urządzeń wyprodukowane przez nas grafiki są niezwykle trwałe.

Pióro Pelikan

Pióro Pelikan Oferujemy luksusowe artykuły piśmienne najwyższej jakości. W naszym asortymencie znajdują się klasyczne już przybory, takie jak pióro Pelikan w różnych odsłonach. Narzędzie wyróżnia się korpusem oraz skuwką wykonanymi z żywicy imitującej marmur. Polecany przez nasz gadżet do pisania posiada również wysokogatunkowe 24-karatowe pozłacane pierścienie.

sprawy administracyjne

sprawy administracyjne Nasze biuro rachunkowe prowadzi sprawy administracyjne. W tym zakresie zapewniamy klientom reprezentowanie interesów przed odpowiednimi organami, a także sporządzanie wszelkich wymaganych prawem deklaracji podatkowych, comiesięcznych kalkulacji, ale nie tylko. Służymy również wsparciem podczas kontroli ZUS.

Twój e-PIT

Twój e-PIT Krajowa Administracja Skarbowa przygotowała w ostatnim czasie ułatwienia dla tych podatników, którym rozliczanie się z Urzędem Skarbowym spędza sen z powiek. Rozwiązaniem ułatwiającym jest program Twoj e-PIT. Zasady są proste - KAS przygotowuje formularz, który podatnik może przejrzeć i zaakceptować lub wprowadzić zmiany - dzięki temu będzie mógł np. skorzystać z ulgi. System obowiązuje te osoby fizyczne, które muszą się rozliczać dokumentami dla podatników otrzymujących wynagrodzenie od płatnika lub podatników grających na giełdzie.

Doradztwo gospodarcze Wrocław

Doradztwo gospodarcze Wrocław Co daje doradztwo gospodarcze? Zastanawiasz się, co zrobić, żeby twoja firma działała lepiej i sprawniej? Zastanawiasz się, jak to wszystko ułożyć, żeby miała zapewniony dobry i stały rozwój? Nie ma co myśleć zbyt długo. Odpowiedź jest bardzo prosta: doradztwo gospodarcze. Poznań to miasto, w którym prowadzić biznes jest trudno, ale przy tym bardzo przyjemnie, bo możliwości jest naprawdę wiele.

pożyczki pod zastaw samochodu Warszawa

pożyczki pod zastaw samochodu Warszawa Jeśli chwilowo potrzebujesz gotówki bardziej niż auta, napisz do nas - mamy rozwiązanie kredytowe skrojone na miarę Twoich potrzeb. Pożyczki pod zastaw samochodu udzielamy osobom, które w wyznaczonym terminie dostarczą do naszego biura wszystkie niezbędne dokumenty, w tym: rachunki poświadczające płynność finansową, dowód osobisty i dowód rejestracyjny pojazdu. Usługi świadczymy na terenie Warszawy, ale formalności związane z kredytem załatwisz przez formularz kontaktowy umieszczony na naszej stronie internetowej.

Doradztwo biznesowe Poznań

Doradztwo biznesowe Poznań Nie jesteśmy zwykłą firmą doradczą. Grupa FSG wyróżnia się w codziennym działaniu kompleksowością. To dzięki takiemu podejściu udaje nam się zapewnić Klientom pełne wsparcie - zarówno w obszarze księgowości, podatków, planowania finansów oraz inwestycji, jak również zabezpieczania spółki dzięki wykorzystaniu dopasowanych polis. Korzystając z naszego wsparcia mogą Państwo liczyć na pomoc ekspertów z różnych dziedzin: ubezpieczeń, finansów, prawa, księgowości, inwestycji etc. Pomagamy też w organizacji przetargów. Jeśli doradztwo biznesowe to tylko z FSG

kasetki metalowe

kasetki metalowe W każdym sklepie trwa nieustający obrót pieniędzmi. Muszą one być właściwie zabezpieczone, dlatego tak nieocenione są sejfy kasjerskie, które można znaleźć w naszym asortymencie. Oferujemy również kasetki wrzutowe bezklasowe o unikalnej konstrukcji, które sprawdzą się również w większych obiektach handlowych.

Lombard Łódź

Lombard Łódź Lombard Fokus w Łodzi serdecznie zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Dbamy o Państwa komfort, dlatego też oferujemy bardzo dogodne warunki transakcji i wymiany różnego rodzaju sprzętu oraz biżuterii na gotówkę. Zapewniamy Państwa, że będą mogli znaleźć w naszym lombardzie dokładnie taką ofertę, której szukali.

nlp szkolenia Warszawa

nlp szkolenia Warszawa Nasza oferta obejmuje kursy dotykające szerokiego zakresu zagadnień, których wspólnym mianownikiem jest sprawne poruszanie się w przestrzeni zawodowej. NLP — szkolenia z programowania neurolingwistycznego — pomagają w efektywnym zarządzaniu firmą. Zajęcia odbywają się na terenie Warszawy, oferujemy także warsztaty online.

Instalacja fotowoltaiczna dla domu jednorodzinnego

Instalacja fotowoltaiczna dla domu jednorodzinnego Nasza firma zajmuje się montażem paneli słonecznych na dachach i w innych miejscach wybranych przez klienta. Instalacja fotowoltaiczna dla domu jednorodzinnego to nie tylko ekonomiczne rozwiązanie, ale także ekologiczne, ponieważ wykorzystywanie alternatywnych źródeł energii pozwala korzystać z tego, co oferuje nam przyroda i jej system.

Księgowość Kraków

Księgowość Kraków W obsłudze naszych klientów wykorzystujemy zaawansowane oprogramowanie, które umożliwia sprawne i szybkie przygotowanie wszelkiego rodzaju dokumentacji. Jeżeli szukasz partnera, który opanuje Twoją księgowość w Krakowie to zgłoś się do Biura Rachunkowego MKM z Krakowa. Proponujemy szeroki zakres usług, sprawdź na naszej stronie internetowej!

Szkolenia kadry

Szkolenia kadry Według prawa szkolenia kadry dla firm powinny przedstawiać jedynie ogólne, teoretyczne i powszechnie znane praktyki i sposoby działań w określonych branżach. Są to wymogi ustawowe wynikające jasno i czytelnie z ustawy uchwalonej przez nasz parlament około dziesięć lat temu. Oczywiście jak najbardziej dozwolone są szkolenia zamknięte ale nie oznacza to, iż można wtedy pokazywać i opowiadać o rzeczach, które są tajne i zastrzeżone przez dane podmioty.

Odzyskanie podatku z Niemiec

Odzyskanie podatku z Niemiec Jesteśmy specjalistami z zakresu doradztwa podatkowego oraz rozliczeń dochodów uzyskanych za legalną pracę za granicą. Oferujemy Państwu kompleksową pomoc w rozliczeniu z zagranicznym urzędem, która obejmuje m.in. bezpłatną analizę zwrotu podatku z Niemiec, Belgii, Norwegii, czy też Wielkiej Brytanii. Nasze rzetelne i zawsze terminowo wykonane usługi oferujemy Państwu za pośrednictwem Internetu bądź telefonu. Dokładamy także wszelkich starań, aby zminimalizować liczbę formalności. Zapraszamy do współpracy!

Prowadzenie ksiąg rachunkowych Warszawa

Prowadzenie ksiąg rachunkowych Warszawa Tworzą nas specjaliści z zakresu prawa podatkowego oraz finansowego. Możesz powierzyć nam prowadzenie ksiąg rachunkowych w Warszawie - to ona jest naszą siedzibą. Proponujemy outsourcing sprawozdawczości na taką skalę, abyś Ty miał jak najwięcej czasu wolnego na zagospodarowanie go sprawami Twojej firmy.

Dokumenty samochodowe - tłumaczenie

Dokumenty samochodowe - tłumaczenie Oferujemy tłumaczenie dokumentów samochodowych - szybko, profesjonalnie, a na dodatek w bardzo przystępnej cenie. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w dziedzinie tłumaczeń, dzięki temu mamy pewność, że będą oni w stanie odpowiedzieć na rosnące wymagania klientów. Powierz tłumaczenie dokumentów samochodowych właśnie nam i przekonaj się, że jesteśmy firmą, której warto zaufać. Szczegółowe informacje na nasz temat znajdziesz na stronie internetowej. Gwarantujemy współpracę opartą ja jasnych i uczciwych warunkach.

Usługi ppoż

Usługi ppoż Kontrola gaśnic i hydrantów, sprawdzenie dróg ewakuacyjnych czy przeprowadzenie próbnych alarmów to podstawa cyklicznych szkoleń związanych z przepisami BHP. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi ppoż., których uzupełnieniem jest dystrybucja, implementacja oraz konserwacja nowoczesnych systemów oraz urządzeń.

 
eblok © 2020